Menu Times

Hizmetlerimiz

Yükünüzü Karayolu, Deniz ve Havayolu ile Taşıyoruz

veya bu modların kombinasyonu ile intermodal & multimodal servislerimiz mevcut. Hizmetlerimize bir göz atın:

Karayolu taşımacılığı

Emy logistics olarak, karayolu taşımalarını gelişmiş teknolojik donanıma sahip araçlar ve deneyimli sürücüler ile gerçekleştiriyoruz. Araçlarımızı uydu teknolojisi ile takip ederek konum bilgilerini müşterilerimizle istedikleri an paylaşabiliyoruz.

Parsiyel

Karayolu lojistiğinde ekonomik çözümler sunan parsiyel taşımacılık, komple tır yüklemelerine oranla daha organize bir yapılanma gerektiriyor. Sorunsuz toplama ve dağıtım hizmeti verebilmek için yüklemenin alındığı ve teslim edildiği ülkede sağlam bir organizasyon ağının kurulması büyük önem taşıyor.

Tehlikeli madde taşımacılığı

Emy Logistics olarak, tüm tehlikeli madde taşıma işlemlerini ADR Sözleşmesi, IATA, DGR, ICAO ve diğer uluslararası anlaşmalara uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Özellikle kimyevi ve yanıcı ürünlerin taşınması konusunda, Türkiye’de öncü markalar arasında yer alıyoruz.

Minivan

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasında taşınacak ürüne özel araçlarımız ile acil taşıma işlemlerinizi en hızlı ve en güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz.

Komple yük taşımacılığı

Emy Logistics olarak, komple yük taşımacılığı hizmetini taşınacak ürünlerin niteliğine uygun ve son teknoloji araçlar ile en hızlı şekilde gerçekleştiriyor, müşterilerimizin her türlü ihtiyacına yönelik çözüm üretebiliyoruz.

Frigo taşımacılık

Gıda maddeleri, biyoteknolojik ürünler, kimyasallar ve klinik çalışmalarda gerekli ürünler gibi ısıya duyarlı, belirli bir ısıda ve kontrollü olarak taşınması gereken yükler için kesintisiz bir ısı kontrollü tedarik zinciri çözümü gerekmektedir. Emy Logistics olarak, araçlarımızın hijyen koşullarına son derece önem veriyor, ısı kontrollü taşımacılık hizmetlerini son derece hızlı, güvenilir ve sağlıklı bir şekilde sunuyoruz.

Proje taşımacılığı

Gabari Dışı Yük Taşımacılığı, normalin üzerinde hacim ve ağırlıktaki yüklerin taşınma organizasyonudur. Bu yüklerin taşınması ancak özel ekipmanlar, araçlar ve donanımlı bir ekip tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Diğer tüm taşıma yöntemlerinden farklı bir uzmanlık gerektiren gabari dışı yük taşımacılığında en ideal ve en ekonomik çözümleri üretecek profesyonel kadroya ve özel ekipmanlara ulaşabiliyoruz. Gerekli tüm operasyonları güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Yükünüzün ulaşacağı rota üzerindeki her türlü koşulu ve ihtimali hesaplayarak, analizini gerçekleştiriyoruz. Titiz bir çalışma ile operasyon sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlamaya çalışıyoruz.

Havayolu taşımacılığı

Havayolu taşımacılığını, alanında uzman çalışanlarımız ve yaygın uluslararası bağlantılarımızla sürdürüyor, Türkiye’nin tüm havalimanlarından dünyanın birçok noktasına ulaşım sağlıyoruz.

Sektörler

Makine

Makine ve yedek parçalarının lojistik süreçlerinde müşterilerimizin her türlü talebine en iyi şekilde cevap verebiliyoruz. Her taşımamızı hassas bir şekilde gerçekleştirerek, müşterilerimize hem ekonomik hem de zaman tasarrufu sağlıyoruz.

İnşaat

Emy Logistics olarak, inşaat sektörünün daha efektif çalışmasını sağlayarak hızlı ve pratik lojistik çözümler sunuyoruz. Her türlü inşaat malzemesini teslimat noktasına güvenle ulaştırarak hizmet verdiğimiz firmalara ekonomik ve değer katan bir hizmet sağlıyoruz.

Gıda

Gıda maddelerinin lojistiğinde, ürünlerin doğru sıcaklık-soğukluk derecelerinde bulundurulması, hijyen koşullarına dikkat edilmesi ve ürünlerin muhteviyatı bozulmadan hızlı bir şekilde varış noktasına ulaştırılması hayati önem taşımaktadır. Emy Logistics olarak, -25 ile +25 derece arasında taşınması gereken yüklerinizi ısı kontrollü araçlarımızla varış noktasına güvenle ulaştırırken, azami temizlik şartlarının sağlanması ve soğuk zincirin kırılmaması adına tüm lojistik süreci boyunca büyük bir titizlikle hareket ediyoruz.

Denizyolu taşımacılığı

Emy Logistics olarak denizyolu taşımacılığında, yaygın organizasyon ağımız ile Ortadoğu, Uzakdoğu ve Türkiye arasında konteyner taşımacılığı yapıyoruz. Gönderinin niteliği ve miktarına göre parsiyel ya da komple olarak taşımacılık yapıyor, limandan limana taşımacılık hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda limanlardan istenilen depo ya da adreslere de sevkiyat yapıyoruz.

Depolama

Yangın, su baskını, deprem gibi durumlara karşı her türlü önlemlerin alındığı depolarımızda uygun sıcaklık ayarı ve hijyen koşullarının sağlanmasına son derece önem veriyoruz. Sigortalı depo ve antrepolarımız son derece modern olup, 7/24 güvenlik kameraları ile izleniyor ve güvenlik elemanları tarafından korunuyor.

Dağıtım hizmetleri

Emy olarak, yurtiçi dağıtım hizmetlerini alanında uzman ekibimizle en güvenli ve en hızlı şekilde yürütüyoruz. Ekstra özen ya da uzmanlık gerektiren gönderimlerde zaman ve bütçe gibi faktörleri gözeterek çözümler sunuyor, yurtiçi dağıtımlarda Türkiye’nin her yerine en geç 48 saat içinde teslimat yapmayı taahhüt ediyoruz.

Kimya

Kimyasal maddelerin taşınması, aktarılması ve depolanması ciddi bir uzmanlık, deneyim ve dikkat gerektirmektedir. Hem katı hem de sıvı halde olabilen bu maddeler gıda, ilaç, otomotiv, tekstil gibi önemli sektörlerin temel ihtiyaçlarıdır.

Tekstil

Ürünlerin mevsimlik olduğu ve modanın hızlı değiştiği tekstil sektöründe taşımacılık hizmetinin hızı oldukça önemlidir. Tekstil ürünleri, sadece bu ürünler için tasarlanmış araçlarla taşınmalı, depolar uygun sıcaklıkta, nemden arındırılmış ve steril olmalıdır.

Teklif Al

Talepleriniz için lokal tavsiye alın. Ekibimiz yanınızda.

İletişim kuralım!