Menu Times
Geri Dön

Plastik Hammade

Çelik yük elleçleme konusunda Avrupa'nın önde gelen dökme yük limanlarından biri olan Antwerp limanında ilk 3 çelik ithalatçısı arasındayız. Her yıl yakl. Tüm büyük dökme yük terminallerinde 1.000.000 ton dökme yük. İthalat Çin, Türkiye, Hindistan, Tayvan, Brezilya, Kore ve diğerlerinden yapılmaktadır.

Ayrıca, tahsisli depolarda yılda yaklaşık 1000 konteyneri tahliye ediyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde, tüm elleçleme terminalleri ile özel fırsatlar sunabiliyoruz. Özel kargo sörveyörlerimizden biri, bir gemi varır varmaz malları kontrol eder. Mallar ulaştığında, mallarınızın karayolu, mavna veya demiryolu ile herhangi bir yere taşınmasıyla ilgileniriz.

İhracat için ağırlıklı olarak ikincil çelik ürünleri taşıyoruz. Özel çelik fiyatları sunabiliriz ve engelsiz geçişi garanti etmek için özel depolar kullanırız. Ana müşterilerimizden biri için 250.000 metrik ton çelik ruloyu mavna ve / veya ray ile tedarik etmekteyiz, ardından mallar tesise Tam Zamanında teslimattan önce çelik üretim tesisi çevresinde depolanmaktadır.