Menu Times

Biz kimiz?

Emy logistics olarak, Her biri alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile bir araya gelerek sektör deneyimlerimizi ve bilgi birikimimizi müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

"Right on Time"

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz firmaların rekabet gücünü artıran bir Türkiye ve Avrupa markası olarak, tüm uluslararası lojistik hizmetlerini tek elden, maksimum hız ve güvenle sunuyoruz. Verdiğimiz hizmetin kalitesini daima en üst seviyede tutmaya çalışarak lojistik sektöründe fark yaratıyor ve alternatif çözümler üretiyoruz.

Misyonumuz

Lojistikteki en önemli unsurun “güven” ve “hız” olduğunun bilincindeyiz. Sloganımız olan RIGHT ON TIME ‘ı bütün hizmetlerimize yansıtıyoruz. Bu nedenle organizasyon yapımızı en iyi şekilde kurgulayarak tüm hizmetlerimizde bu ilkeleri gözetiyoruz. Bununla birlikte yatırımlarımızı ve teknolojik alt yapımızı sürekli güncel tutmaya çalışarak müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin talep ve öncelikleri doğrultusunda en uygun çözüm seçeneklerini uygulayarak, çözüm ortaklığı yaptığımız firmalarla iletişime büyük önem veriyor ve 7/24 ulaşılabilir olmaya özen gösteriyoruz. Bu durum hizmetlerimizde fark yaratan en önemli etkenlerin başında geliyor.

Ekibimize katılmak ister misiniz?

İletişim